Turniej przeprowadzony został 10 stycznia 2024 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. W zawodach wystartowało 42 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1984-1970 oraz starszej – 1969 +.
WYNIKI VI TURNIEJU GR. MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno |
2 | Białk Dariusz | Strzelno |
3 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
4 | Bolda Ryszard | Chłapowo |
5 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo |
6 | Stenka Tomasz | Puck |
7 | Szulc Mariusz | Połchowo |
8 | Pieper Łukasz | Swarzewo |
9 | Piepka Adam | Starzyno |
10 | Mach Mariusz | Werblinia |
11 | Liecau Jerzy | Łebcz |
12 | Lechowski Mirosław | Mała Piaśnica |
13 | Jeka Tadeusz | Strzelno |
14 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo |
15 | Lunk Krzysztof | Puck |
16 | Lenc Leszek | Hel |
17 | Brucki Jacek | Kosakowo |
18 | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno |
19 | Manicki Leszek | Gnieżdżewo |
WYNIKI VI TURNIEJU GR. STARSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo |
2 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo |
3 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
4 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo |
5 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
6 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo |
7 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
8 | Niemiec Marian | Sasino |
9 | Żmuda Krzysztof | Łebcz |
10 | Szopa Alicja | Strzelno |
11 | Maciejewski Janusz | Kosakowo |
12 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno |
13 | Żaczek Julian | Strzelno |
14 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
15 | Ginter Jerzy | Puck |
16 | Białk Józef | Strzelno |
17 | Bastuba Marian | Puck |
18 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis |
19 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
20 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno |
21 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
22 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
23 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GR. MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma: | Lb.T |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno | 296 | 6 |
2 | Bolda Ryszard | Chłapowo | 282 | 6 |
3 | Białk Dariusz | Strzelno | 278 | 6 |
4 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 244 | 6 |
5 | Szulc Mariusz | Połchowo | 238 | 6 |
6 | Stenka Tomasz | Puck | 224 | 6 |
7 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 214 | 5 |
8 | Mach Mariusz | Werblinia | 182 | 6 |
9 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 156 | 4 |
10 | Lechowski Mirosław | Mała Piaśnica | 154 | 5 |
11 | Lunk Krzysztof | Puck | 152 | 6 |
12 | Liecau Jerzy | Łebcz | 148 | 6 |
13 | Jeka Tadeusz | Strzelno | 144 | 6 |
14 | Brucki Jacek | Kosakowo | 128 | 5 |
15 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo | 114 | 5 |
16 | Lenc Leszek | Hel | 114 | 6 |
17 | Piepka Adam | Starzyno | 108 | 3 |
18 | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno | 94 | 6 |
19 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 86 | 3 |
20 | Pieper Łukasz | Swarzewo | 72 | 2 |
21 | Manicki Leszek | Gnieżdżewo | 68 | 5 |
22 | Fiałkowski Bogusław | Jastarnia | 60 | 2 |
23 | Golla Alojzy | OSiR Wład. | 42 | 1 |
24 | Gaffke Janusz | Starzyński Dwór | 24 | 1 |
25 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 16 | 1 |
26 | Mroch Sławomir | Leśniewo | 10 | 1 |
KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GR. STARSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma: | Lb.T |
1 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo | 298 | 6 |
2 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo | 280 | 6 |
3 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo | 268 | 6 |
4 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 260 | 6 |
5 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 252 | 6 |
6 | Żmuda Krzysztof | Łebcz | 216 | 6 |
7 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo | 208 | 6 |
8 | Szopa Alicja | Strzelno | 196 | 6 |
9 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo | 186 | 5 |
10 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 176 | 4 |
11 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 158 | 5 |
12 | Żaczek Julian | Strzelno | 152 | 6 |
13 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 136 | 6 |
14 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 130 | 5 |
15 | Niemiec Marian | Sasino | 120 | 4 |
16 | Ginter Jerzy | Puck | 100 | 5 |
17 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 92 | 4 |
18 | Białk Józef | Strzelno | 92 | 5 |
19 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 88 | 6 |
20 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno | 80 | 5 |
21 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 80 | 6 |
22 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 70 | 6 |
23 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 48 | 4 |
24 | Bastuba Marian | Puck | 46 | 2 |
25 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo | 36 | 1 |
26 | Bartkowska Jolanta | Sławoszyno | 20 | 2 |
Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie 24 stycznia (środa) 2024 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.