Turniej przeprowadzony został 24 stycznia 2024 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. W zawodach wystartowało 37 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1984-1970 oraz starszej – 1969 +.
WYNIKI VII TURNIEJU GR. MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno |
2 | Białk Dariusz | Strzelno |
3 | Bolda Ryszard | Chłapowo |
4 | Golla Alojzy | OSiR Władysławowo |
5 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
6 | Piepka Adam | Starzyno |
7 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo |
8 | Pieper Łukasz | Swarzewo |
9 | Lechowski Mirosław | Mała Piaśnica |
10 | Szulc Mariusz | Połchowo |
11 | Stenka Tomasz | Puck |
12 | Lunk Krzysztof | Puck |
13 | Mach Mariusz | Werblinia |
14 | Jeka Tadeusz | Strzelno |
15 | Liecau Jerzy | Łebcz |
16 | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno |
17 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo |
18 | Lenc Leszek | Hel |
19 | Manicki Leszek | Gnieżdżewo |
WYNIKI VII TURNIEJU GR. STARSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo |
2 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo |
3 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo |
4 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
5 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
6 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo |
7 | Szopa Alicja | Strzelno |
8 | Żmuda Krzysztof | Łebcz |
9 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis |
10 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno |
11 | Żaczek Julian | Strzelno |
12 | Białk Józef | Strzelno |
13 | Ginter Jerzy | Puck |
14 | Niemiec Marian | Sasino |
15 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
16 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
17 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
18 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GR. MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma | Lb.T |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno | 346 | 7 |
2 | Bolda Ryszard | Chłapowo | 328 | 7 |
3 | Białk Dariusz | Strzelno | 326 | 7 |
4 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 286 | 7 |
5 | Szulc Mariusz | Połchowo | 270 | 7 |
6 | Stenka Tomasz | Puck | 254 | 7 |
7 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 214 | 5 |
8 | Mach Mariusz | Werblinia | 208 | 7 |
9 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 194 | 5 |
10 | Lechowski Mirosław | Mała Piaśnica | 188 | 6 |
11 | Lunk Krzysztof | Puck | 180 | 7 |
12 | Liecau Jerzy | Łebcz | 170 | 7 |
13 | Jeka Tadeusz | Strzelno | 168 | 7 |
14 | Piepka Adam | Starzyno | 148 | 4 |
15 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo | 132 | 6 |
16 | Lenc Leszek | Hel | 130 | 7 |
17 | Brucki Jacek | Kosakowo | 128 | 5 |
18 | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno | 114 | 7 |
19 | Pieper Łukasz | Swarzewo | 108 | 3 |
20 | Golla Alojzy | OSiR Wład. | 86 | 2 |
21 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 86 | 3 |
22 | Manicki Leszek | Gnieżdżewo | 82 | 6 |
23 | Fiałkowski Bogusław | Jastarnia | 60 | 2 |
24 | Gaffke Janusz | Starzyński Dwór | 24 | 1 |
25 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 16 | 1 |
26 | Mroch Sławomir | Leśniewo | 10 | 1 |
KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GR. STARSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma | Lb.T |
1 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo | 348 | 7 |
2 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo | 328 | 7 |
3 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo | 314 | 7 |
4 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 294 | 7 |
5 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 260 | 6 |
6 | Żmuda Krzysztof | Łebcz | 252 | 7 |
7 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo | 248 | 7 |
8 | Szopa Alicja | Strzelno | 234 | 7 |
9 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 220 | 5 |
10 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 190 | 6 |
11 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo | 186 | 5 |
12 | Żaczek Julian | Strzelno | 182 | 7 |
13 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 156 | 7 |
14 | Niemiec Marian | Sasino | 144 | 5 |
15 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 130 | 5 |
16 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 126 | 5 |
17 | Ginter Jerzy | Puck | 126 | 6 |
18 | Białk Józef | Strzelno | 120 | 6 |
19 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 110 | 7 |
20 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 98 | 7 |
21 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno | 80 | 5 |
22 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 70 | 6 |
23 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 64 | 5 |
24 | Bastuba Marian | Puck | 46 | 2 |
25 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo | 36 | 1 |
26 | Bartkowska Jolanta | Sławoszyno | 20 | 2 |
Kolejny (ósmy) turniej przeprowadzony zostanie 21 lutego (środa) 2024 roku o
godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.