X Turniej Tenisa Stołowego Masters Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 6 marca 2024 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.                                                                            W zawodach wystartowało 42 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1984-1970 oraz starszej – 1969 +.

WYNIKI X TURNIEJU GR. MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:
1Białk DariuszStrzelno
2Bolda RyszardChłapowo
3Golla AlojzyOSiR Władysławowo
4Krauze WiesławRekowo Górne
5Kupferschmidt JacekSwarzewo
6Piepka AdamStarzyno
7Szulc MariuszPołchowo
8Stenka TomaszPuck
9Pieper ŁukaszSwarzewo
10Jeka TadeuszStrzelno
11Lechowski MirosławMała Piaśnica
12Brucki JacekKosakowo
13Lunk KrzysztofPuck
14Darga RajmundGnieżdżewo
15Liecau JerzyŁebcz
16Lenc LeszekHel
17Olszewski RafałPołczyno
18Jaczewski AdamJastrzębia Góra
19Manicki LeszekGnieżdżewo

 WYNIKI X TURNIEJU GR. STARSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:
1Nadolski LeszekOSiR Władysławowo
2Frank MieczysławWierzchucino
3Śliwiński RyszardOSiR Władysławowo
4Tuszer FranciszekStarzyno
5Szymański RyszardOSiR Władysławowo
6Wittbrodt ZbigniewOSiR Władysławowo
7Jarmulewski JerzyMieroszyno
8Dziubek AdamMała Piaśnica
9Licau WojciechMieroszyno
10Koziróg JózefOSiR Władysławowo
11Żmuda KrzysztofŁebcz
12Szopa AlicjaStrzelno
13Żaczek JulianStrzelno
14Bastuba MarianPuck
15Niemiec MarianSasino
16Jaworski KrzysztofRzucewo
17Maciejewski JanuszKosakowo
18Białk JózefStrzelno
19Goszczyński RyszardPołczyno Bis
20Koy KrzysztofJastrzębia Góra
21Ginter JerzyPuck
22Samel JerzyStarzyński Dwór
23Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota

KLASYFIKACJA SEZONU 2023/2024 GR. MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:SumaLb.T
1Korthals HieronimPołczyno3968
2Bolda RyszardChłapowo3848
3Białk DariuszStrzelno3808
4Krauze WiesławRekowo Górne3368
5Szulc MariuszPołchowo3248
6Stenka TomaszPuck3008
7Kupferschmidt JacekSwarzewo2667
8Piepka AdamStarzyno2667
9Lechowski MirosławMała Piaśnica2508
10Lunk KrzysztofPuck2408
11Golla AlojzyOSiR Wład.2245
12Mach MariuszWerblinia2228
13Jeka TadeuszStrzelno2208
14Białk RyszardWierzchucino2145
15Brucki JacekKosakowo2128
16Liecau JerzyŁebcz1968
17Pieper ŁukaszSwarzewo1865
18Darga RajmundGnieżdżewo1848
19Lenc LeszekHel1548
20Jarmulewski HenrykMieroszyno1408
21Manicki LeszekGnieżdżewo1188
22Robakowska JoannaJastarnia863
23Olszewski RafałPołczyno623
24Fiałkowski BogusławJastarnia602
25Steinke DamianDomatowo421
26Mroch SławomirLeśniewo282
27Jaczewski AdamJastrzębia Góra262
28Gaffke JanuszStarzyński Dwór241
29Grandicki PrzemysławŁebcz161

KLASYFIKACJA SEZONU 2023/2024 GR. STARSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:SumaLb.T
1Nadolski LeszekOSiR Władysławowo4008
2Śliwiński RyszardOSiR Władysławowo3848
3Szymański RyszardOSiR Władysławowo3608
4Frank MieczysławWierzchucino3568
5Tuszer FranciszekStarzyno3448
6Licau WojciechMieroszyno3308
7Żmuda KrzysztofŁebcz3048
8Koziróg JózefOSiR Władysławowo2928
9Jarmulewski JerzyMieroszyno2708
10Szopa AlicjaStrzelno2688
11Wittbrodt ZbigniewOSiR Władysławowo2608
12Żaczek JulianStrzelno2308
13Maciejewski JanuszKosakowo2128
14Dziubek AdamMała Piaśnica2008
15Niemiec MarianSasino1967
16Goszczyński RyszardPołczyno Bis1808
17Ginter JerzyPuck1708
18Białk JózefStrzelno1588
19Jaworski KrzysztofRzucewo1568
20Bastuba MarianPuck1285
21Płomień WaldemarBłądzikowo1148
22Samel JerzyStarzyński Dwór928
23Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota928
24Tkaczyk JerzyStarzyno805
25Czernicki LechOSiR Władysławowo361
26Bartkowska JolantaSławoszyno263
27Koy KrzysztofJastrzębia Góra121
28Kaczykowski AndrzejKarwia121

KOŃCOWA KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA (1M+1S)

Msc.MiejscowośćGr. MGr. SSuma
1STRZELNO484492
2POŁCZYNO504090
2STARZYNO405090
4ŁEBCZ344680
5MAŁA PIAŚNICA384280
6MIEROSZYNO304878
7STARZYŃSKI DWÓR243458
8REKOWO GÓRNE4646
9POŁCHOWO4444
10SWARZEWO4242
11RZUCEWO3838
12BŁĄDZIKOWO3636
12WERBLINIA3636
14GNIEŻDŻEWO3232
15DOMATOWO2828
16LEŚNIEWO2626

Kolejny (wspólnie obie grupy) turniej przeprowadzony zostanie 13 marca (środa) 2024 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Wprowadził:

Skip to content