X Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 22 marca 2023 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1967 oraz starszej – 1967 +. Indywidualnie po odliczeniu dwóch najsłabszych turniejów (lub ewentualnej nieobecności) triumfowali: Hieronim Korthals (Połczyno) – grupa młodsza, który zwyciężył w 7 turniejach oraz Ryszard Śliwiński (OSiR Władysławowo), który w każdym z pośród 10 rozegranych zawodów okazał się najlepszy w grupie starszej. Zespołowo (zaliczany był wynik 1 osoby z grupy młodszej + 1 osoby z grupy starszej) licząc wyniki tylko zawodników z Gminy Puck zwyciężyła drużyna Połczyna (94 pkt.), wyprzedzając kolejno Strzelno (86) oraz Małą Piaśnicę (86 pkt – niższe miejsce indywidualnie). Za tydzień odbędzie się turniej deblowy oraz nagrodzenie wszystkich zawodników. Serdecznie zapraszamy!!!

WYNIKI X TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Krauze Wiesław Rekowo Górne
2 Szulc Mariusz Połchowo
3 Licau Wojciech Mieroszyno
4 Frank Mieczysław Wierzchucino
5 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica
6 Mika Małgorzata Połchowo
7 Mach Mariusz Werblinia
8 Robakowska Joanna Jastarnia
9 Lunk Krzysztof Puck
10 Darga Rajmund Gnieżdżewo
11 Liecau Jerzy Łebcz
12 Manicki Leszek Gnieżdżewo
13 Jarmulewski Henryk Mieroszyno

WYNIKI X TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
3 Brucki Jacek Kosakowo
4 Tuszer Franciszek Starzyno
5 Żmuda Krzysztof Łebcz
6 Szopa Alicja Strzelno
7 Wittbrodt Zbigniew Puck
8 Niemiec Marian Sasino
9 Bastuba Marian Puck
10 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
11 Żaczek Julian Strzelno
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
13 Dziubek Adam Mała Piaśnica
14 Ginter Jerzy Puck
15 Płomień Waldemar Błądzikowo
16 Białk Józef Strzelno
17 Samel Jerzy Starzyński Dwór
18 Jaworski Krzysztof Rzucewo

KLASYFIKACJA SEZONU 2023 GRUPA MŁODSZA 

(po odliczeniu 2 najsłabszych turniejów)

Msc Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.t
1 Korthals Hieronim Połczyno 398 8
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 384 8
3 Krauze Wiesław Rekowo Górne 354 9
4 Szulc Mariusz Połchowo 352 9
5 Licau Wojciech Mieroszyno 336 10
6 Mach Mariusz Werblinia 296 9
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 292 7
8 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 284 9
9 Olszewski Rafał Połczyno 262 8
10 Darga Rajmund Gnieżdżewo 252 10
11 Lunk Krzysztof Puck 248 10
12 Białk Dariusz Strzelno 236 5
13 Liecau Jerzy Łebcz 224 10
14 Manicki Leszek Gnieżdżewo 202 9
15 Mika Małgorzata Połchowo 184 5
16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 158 4
17 Robakowska Joanna Jastarnia 152 5
18 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 120 5
19 Grandicki Przemysław Łebcz 48 2
20 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 44 1
21 Białk Ryszard Wierzchucino 42 1
21 Piepka Adam Starzyno 42 1

KLASYFIKACJA SEZONU 2023 GRUPA STARSZA

(po odliczeniu 2 najsłabszych turniejów)

Msc Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.t
1 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 400 10
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 384 10
3 Brucki Jacek Kosakowo 354 10
4 Wittbrodt Zbigniew Puck 332 10
5 Szopa Alicja Strzelno 330 8
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 308 10
7 Żmuda Krzysztof Łebcz 300 9
8 Żaczek Julian Strzelno 278 10
9 Bastuba Marian Puck 276 9
10 Maciejewski Janusz Kosakowo 252 8
11 Dziubek Adam Mała Piaśnica 226 9
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 224 8
13 Białk Józef Strzelno 210 8
14 Niemiec Marian Sasino 190 6
15 Jaworski Krzysztof Rzucewo 190 8
16 Czernicki Lech Jastrzębia Góra 186 4
17 Ginter Jerzy Puck 168 7
18 Samel Jerzy Starzyński Dwór 152 10
19 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 126 7
20 Tuszer Franciszek Starzyno 112 3
21 Płomień Waldemar Błądzikowo 82 5
22 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 78 6
23 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 64 3

 KLASYFIKACJA DO LIGI GMINNEJ 2023

Msc. Drużyna Gr. Mł. Gr. St. Suma
1 Połczyno 50 44 94
2 Strzelno 36 50 86
3 Mała Piaśnica 40 46 86
4 Łebcz 34 48 82
5 Starzyno 30 38 68
6 Rekowo Górne 48 48
7 Połchowo 46 46
8 Mieroszyno 44 44
9 Werblinia 42 42
9 Rzucewo 42 42
11 Starzyński Dwór 40 40
12 Gnieżdżewo 38 38
13 Błądzikowo 36 36
14 Swarzewo 32 32

Kolejny (zakończeniowy – deblowy) turniej przeprowadzony zostanie 29 marca (środa) 2023 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content