XXVII Finał WOŚP

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck informuje, że w dniu 13. Stycznia w ramach XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestować będzie 40 wolontariuszy z terenu Gminy Puck. W placówkach kultury w Darzlubiu, Leśniewie, Mechowie, Osłoninie, Połczynie, Połchowie  i w Swarzewie odbędą się imprezy kulturalne.

Najwcześniej o godz. 14 zaczynamy w Połchowie i w Swarzewie. W programach artystycznych wystąpią zespoły Atlantic w Darzlubiu, Bolero w Mechowie, Tadeusz Korthals w Swarzewie, Bursztynki w Połczynie, Swarzewie i w Leśniewie, zespół Klucze w Połchowie i Osłoninie, kabaret Purtce w Mechowie.

Poza tym we wszystkich placówkach zaprezentują się lokalni artyści grający  i śpiewający. Odbędą się pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu ratowniczego w Mechowie  i Połchowie.

Panie z lokalnych KWG zapraszają na domowe wypieki i przepyszne zapiekanki i gofry. Odbędą się aukcje i licytacje. Akcję zakończymy „tradycyjnym  światełkiem do nieba” pokazem sztucznych ogni w Mechowie   około godz. 19.30.

Gorąco zapraszamy do naszych placówek

Szef Sztabu WOŚP w Gminie Puck Mariola Parchem

 

Wprowadził:

Skip to content