Zapraszamy na Festyn Folklorystyczny “Figle Gnieżdżewskich Gburów” 2023

Po raz 14 mamy przyjemność zaprosić Państwa na Festyn Folklorystyczny “Figle Gnieżdżewskich Gburów”, który odbędzie się 12 sierpnia (sobota) 2023 roku od godz. 16:00 nad stawem w Gnieżdżewie.

Tego dnia skupimy się na lokalnej historii, mówiącej o pewnym węgorzu, podjadającym wszystkim mieszkańcom wsi śledzie, mające rozmnożyć się w tutejszym stawie.

W celu ożywienia legendy miejscowy zespół kabaretowy „Belôk” przedstawi wszystkim zgromadzonym nad stawem widowisko plenerowe. Przygrywać mu będzie Gminna Orkiestra Dęta ze Strzelna.

Na scenie wystąpią również soliści grupy artystycznej „De Capo Al Fine”, duet „Martini Duo” oraz zespół “Aplauz Show”, który będzie umilał Państwu późniejszą zabawę taneczną. Gościem specjalnym imprezy będzie iluzjonista Tomasz Jusza.

Podczas wydarzenia będą czekały na Państwa także konkursy z nagrodami oraz atrakcje dla Waszych pociech.

O gastronomię zadba Koło Gospodyń Wiejskich z Gnieżdżewa, Klub Seniora i OSP w Gnieżdżewie. Nie zabraknie również ogródka piwnego. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Sołectwo Gnieżdżewo, Wiejski Klub Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich, Klub Seniora, Ochotnicza Straż Pożarna w Gnieżdżewie.

Wprowadził:

Aktualności:

51 Turniej Piłki Nożnej...
XXIV Otwarte Mistrzostw...
Festyn Wakacyjny w Doma...
Puchar Polski Strongman...
Zapraszamy na Morski Pl...
Zapraszamy na Koncert C...
Skip to content